Fırsat/Kampanyalar

ido Fırsat Kampanyalar

İDO dış hat biletleri govego.com’da % 25 indirimli

Tarih : 29 Mayıs 2016 | Kategoriler : : Fırsat/Kampanyalar,İdo Haberleri,İDO Ücret Tarifeleri | İDO dış hat biletleri govego.com’da % 25 indirimli için yorumlar kapalı     


 

İDO dış hat biletleri, govego.com’da Şubat boyunca % 25 indirimli

Konforlu, hızlı, güvenli ve keyifli yolculukların adresi İDO, yolcularına sunduğu avantajlı seçenekleri de artırmaya devam ediyor. İDO’nun bilet satış kanalları arasına yeni katılan ve online seyahat biletinin en pratik ve güvenilir adreslerinden biri olan govego.com’da, Şubat ayı boyunca dış hat İDO biletlerinde % 25 indirim var…

Marmara’nın iki yakası arasındaki yolculuklarda hızlı feribotları ve deniz otobüsleriyle en konforlu ve güvenli seçenekleri sunan İDO, bilet satış kanalları arasına da yolcularının memnuniyeti için yeni seçenekler ekliyor.

Online bilet satışının pratik ve güvenli kanalları arasına katılan www.govego.com adresi de İDO’nun yeni satış kanallarına dahil olurken, Şubat ayı boyunca tüm İDO dış hat biletlerinde % 25 indirim sunarak yolculara avantaj sağlıyor.

“Promosyon,  Business, Ekonomi ve VIP Bilet” sınıfı olmak üzere tüm bilet sınıflarında geçerli olan % 25 indirim kampanyası ile 1 Mart tarihine kadar indirimli İDO yolculuğu yapmak mümkün.  Ayrıca indirimli biletler www.govego.com adresinden olduğu gibi govego mobil uygulamasından da edinilebiliyor.

İDO, gerek kendi www.ido.com.tr internet sitesi, gerekse İDO mobil uygulaması, İDO çağrı merkezi, gişeleri, acenteleri ve tüm online satış kanallarıyla birlikte yolcularına çok farklı seçenekler sunuyor. İDO, www.govego.com adresini de online kanalları arasına katarak, hem seçeneklerini genişletmiş hem de dileyen yolcularına fiyat avantajı sağlamış oldu.

Kampanya, tüm hızlı feribot ve deniz otobüsü dış hat seferlerinde sürüyor

Kampanya kapsamında sunulan % 25 indirim, İDO’nun aşağıdaki bütün dış hatlarında gidiş/ dönüş, araçlı/araçsız yolculuklarda geçerli:

Yenikapı- Hızlı Feribot hattı

  • Pendik-Yalova Hızlı Feribot hattı
  • Yenikapı- Hızlı Feribot hattı
  • Yenikapı- Hızlı Feribot hattı
  • Kartal-Yalova Deniz Otobüsü hattı
  • Kadıköy-Yenikapı-Bursa Deniz Otobüsü hattı
  • Kadıköy-Yenikapı-Armutlu T.K.-Armutlu-Bursa Deniz Otobüsü hattı
  • Bostancı-Yenikapı-Bandırma Deniz Otobüsü Hattı

 

Sadece govego.com üzerinden yapılacak işlemlerde geçerli olan % 25 indirim kampanyası dahilinde, satın alınan biletlerde kullanıcılardan online hizmet bedeli de alınmıyor.

 

Comments are closed.