İdobüs

IDOBUS.COM bileti nasıl alabilirim?

Tarih : 22 Mart 2012 | Kategoriler : : İdobüs | 7 Yorum     


IDOBUS.COM biletleri web, çağrı merkezi ve gişelerden satın alınabilir. Jeton , akbil ve Sea-Miles milleri ile şatış yapılmaz.İDO ağındaki diğer hizmetlerden alınan biletler IDOBUS.COM’da kullanılamaz.Biletinizi lütfen İDO terminallerinde unutmayınız.

Yorum

 • şeyma bıyıklı

  25 Mart 2012, 17:25

  idobüs biletini web sitesinden aldığımda mailime gelen biletin çıktısını mı almalıyım yoksa ido dan aldığım bilet gibi bileti idomatikten mi almalıyım

 • Şeref Gencel

  30 Mart 2012, 00:10

  Idobüs biletimi webden aldım, cep telefonuma onay geldi ama elimde bilet ve benzeri bir şey yok. Seyahat günü hareket saastinden 15 dakika önce terminalde olmam belirtildi. İzmir’de otogarda idobüs terminali var mı? Yoksa bir otobüs firmasına müracaat etmek mi gerekiyor? Ya da daha önce bir yerlerden bilet almak mı gerekiyor?

 • admin

  30 Mart 2012, 00:23

  şeref gencel cvp:
  İdo Bileti Sadece PNR numaranızı bildirmeniz yeterli olacaktır.SMS ve yolculuk detaylarını içeren e-mail’i yanınızda bulundurmanız tavsiye edilir.

  Feribotlarımız İDO’nun İstanbul Kabataş ve Bursa yakınlarındaki Güzelyalı’da kurulu terminallerimizden işleyecektir. Otobüs servisimiz, dostlarımız Kamil Koç ve Ulusoy iş birliğiyle sağlanmaktadır. İzmir, Manisa ve Balıkesir’de IDOBUS.COM için hem feribot hem de otobüs terminallerinde tahsis edilmiş sıra bekleme ve check-in masaları bulunmaktadır.

 • Elif Taner

  06 Nisan 2012, 15:08

  Ben 4 kişilik seferimizin tarih ve saatlerini değiştirdim fakat yeni tarih ve saatli şekilde biletler mailimize gelmedi.Ne yapmalıyım?

 • abdül selam ilyas

  19 Nisan 2012, 16:15

  haziran ayı için mudanyadan istanbula gitmek için idobüsü kullanmak istiyorum ne zaman internet sitenizden bilet alabilirim.

 • şevket

  08 Mayıs 2012, 12:37

  anadolu yakasından neden bursa izmir seferi yok günün belirli saatlerinde bir veya ikisefer koysanız oradaki insanlarmızda azda olsa faydalansa ne olur ?

 • Sırrı Sarıışık

  17 Ekim 2012, 22:26

  İstanbul-İzmir hattı için deneme yolculuğu yaptım. Otobus daha erken gelebilecekken ve güzergahta aksine bir durum olmamasına rağmen yavaş seyretti doğal olarak ta söylenilen zamandan 45 dakika daha geç varış yaptı. Normal koşullarda istese idi bırakın gecikmeyi bir saat erken gelebilirdi.

  Garaja geldiğimizde KAMİL KOÇ şehir içi servislerine alınmadım. İdobüs yolcuları servis hakkı kullanamıyormuş. Eğer öyleyse bu politikayı etik bulmadım. Kamil koç 21.- liralık Güzelyalı – İzmir otogar yolcu bileti kestiğine göre servis hakkı tanıması bence zorunlu olmalı… Servis arabasından sizin böyle bir yararlanma hakkınız yok. İdobus bizden araç kiralıyor , sözleşme gereği servis yoktur demesi en azından ayıp. Firmaların rutin servislerinden yararlandırılması konusunun gözden geçirilmesini rica ediyorum

Comments are now closed for this article.