İdobüs

İDO’DAN YEPYENİ BİR HİZMET DAHA ! İDOBÜS

Tarih : 08 Mart 2012 | Kategoriler : : İdobüs | 11 Yorum     


İDO’DAN YEPYENİ BİR HİZMET DAHA !
İDOBÜS ile
HIZLI ve HESAPLI YOLCULUK
İlk seferin 22 Mart’ta gerçekleştirileceği  İDOBÜS ile,
 • İstanbul (Kabataş) – Bursa        1*TL,
 • İstanbul (Kabataş) – Balıkesir 13*TL,
 • İstanbul (Kabataş) – Manisa   19*TL,
 • İstanbul (Kabataş) – İzmir      22* TL’den
başlayan süper avantajlı  fiyatlarla biletler www.idobus.com adresinden satışa sunulmuştur !

22 Mart’tan itibaren İDO terminalleri ve İDO Acentelerinden de bilet satışları başlayacak.

* 1 TL bilet satış hizmet bedeli bilet fiyatlarına eklenir.

 • Karşılıklı olarak günde 13 sefer yapılacak ve seferlerden 9’u ekspres olarak gerçekleştirilecek.
 • İstanbul – İzmir ekspres seferleri 6 saat 25 dakika, Balıkesir ve Manisa uğramalı seferler ise 6 saat 40 dakika sürecek.

Yorum

 • murat bozali

  16 Mart 2012, 17:27

  balıkesir istanbul gidiş saatlerini ve istanbul balıkesir dönüş saatlerini nerden öğrenecez. ayrıca bilet ücretleri ne kadar???

 • mesut

  18 Mart 2012, 21:42

  gazilere indirimi varmı ?

 • mustafa

  18 Mart 2012, 23:35

  Istanbul atasehirden balikesir 5.5 saat yani daha kisa, ne anlami kaldi daha kisa olmasi geerekmez mi?

 • melih tanınmış

  21 Mart 2012, 09:08

  slm idobüs ben izmirden yazıyorum kara baglantılı seferlerinizi yeni duydum iyi olcak ama bence ido seferlerini direk izmir olarak düzenlerseniz daha iyi olur kanısındayım çünkü bakıkesire kadar 2.5 saat yolcukuk çok cazip gelmiyor aacımla direk izmirden gitmek daha avantajlı gibi veya aliaga ist olabilir tesekkürler

 • hikmet şatıroğlu

  26 Mart 2012, 01:10

  izmirin hızlı bir deniz seferine ihtiyacı var.hem turistik hemde ticari yolculuklar için.
  KABATAŞ-ALİAĞA ideal bir ulaşım olurdu.çünki Aliağa metro seferleriyle İzmir merkeze ve havaalanına kadar bağlantılı.
  saygılarımla.

 • yusuf

  28 Mart 2012, 11:38

  1: 25/03/2012 15:04 te Kabataş gişesinden 17:00 feribotuna İzmir’e bilet almak istedim fiyat 57.00 TL çıktı(Onur air uçak fiyatı) 18.00 feribotuna 42.00 TL çıktı mecburen 263 nolu koltuğu aldım fakat izmir’e vardığımda saat 02.00 olmuştu ve otogardan şehir merkezine servis aracı yoktu bundanda maalesef izmir’e vardıktan sonra haberimiz oldu buda yolculara mesafesine göre 15-40 TL arasında taksi parasına patladı. Bana söylermisiniz bu yoculuğun reklamlarınızdaki gibi neresi KISA ve UCUZ.
  2: Bana verilen 263 nolu koltuk feribotun alt katında ve en arkada tuvalet kapıları ile yanyana idi bu bölümde aynı pozisyonda 20 adet koltuk bulunmakta ve kapı sesi, insan trafiği, kötü kokular yüzünden yolculuk yapmak bir işkence halini almakta.
  Feribot kalktıktan sonra üst kata çıktığımda üst katın boş olduğunu 25 30 kişinin bulunduğunu hayretler içinde gördüm , bu nasıl bir işletmecilik insanlara rahatsızlık vererekmi yolculuk yaptırmak istiyorsunuz, bilet satışı sırasında bu 20-30 koltuğu en sona bırakmak eğer talep varsa satmak çokmu zor.
  Sonuç olarak İdobüs dediğiniz kandırmaca bana herkeze anlatacağım hayatımın en kötü, en pahalı yolculuğunu yaptırdı, teşekkür etmemi beklemeyin, özürünüzüde kabul etmiyorum.

 • hamdi kalkan

  09 Nisan 2012, 16:37

  izmir-istanbul biletleri nereden nasıl alacağız, ayrıca sefer saatlerini nasıl görebiliriz

 • yunus

  23 Nisan 2012, 11:35

  istanbul izmir direk seferleriniz de başlamalı ido nun prensibine ters karadan gitmek bir anlamı kalmıyor..

 • Seda

  24 Nisan 2012, 22:45

  20 Nisan cuma gunü eşimle birlikte istanbula gitmek üzere idobus’tan bilet aldık. İnternetteki ilanları görünce idobus bize çok mantıklı gelmişti. Havaalanında vakit kaybetmektense otobüste film izler rahat rahat yolculuk yaparız diye düşünmüştük. Ancak manisa otogarında yaklaşık yarım saat geç gelen oldukça eski ve pis Sebat turizm otobüsünü görünce bütün hayallerimiz suya düştü. Biz Ulusoy firmasının otobüsüyle gideceğimizi düşünürken bir de öğrendik ki firma aracı sözde arıza yapmış ve koskoca Ulusoy firmasında başka araç olmadıgı için!!! bize bu aracı göndermişler. bırakın ekranı otobüste tozları silmek için bez bile yoktu, çünkü 3 aydır kullanilmiyormus!! gercekten de yağ kokuları ve tozlar icinde çok konforlu bir yolculuk yaptık!!! Bu da yetmezmiş gibi dönüşte de aynı otobüs geldi, sözde bir kereye mahsustu. Balıkesir’de yolcuları bıraktıktan 20 dakika kadar sonra kapkaranlik bir yolda otobüs bozuldu ve yolda kaldık. Saka gibiydi gercektende. Neyse ki arkamızdan gelen Kamil koç otobüsü bizi yoldan aldı ve Manisa’ya bıraktı. Sonuc olarak daha oturmamış bir sistemin başlandığa ballandira reklamının yapılarak insanların kaldırılmasını kınıyorum ve hiç kimseye idobus yolculugu önermiyorum.

 • Sema AKINCI

  04 Mayıs 2012, 15:53

  Sayin yetkili,
  İlk kez idobus ile İstanbul’a gitmekteyim.Servisle İzotaş otogardan Varan-Ulusoy tesislerine getirildik.Kalkis saati 14:30 olarak belirlenmis olmasina ragmen, saat 15:00’de hareket edebildik.Su anda hava sicakligi disarida 30 derece, iceride ise,kapali alan oldugundan cok daha yuksek. sadece havalandirma calisiyor ılık hava üflüyor,yolcular dagitilan suyu kollarini yüzünü serinletmekte kullaniyor,günün en sicak saatlerine nasil böyle donanimsiz bir araç konulabilr anlayabilmis degilim . Bu perisanlikla yolculuk etmek simdiden cok zor,gunes tüm yakiciligi ile tepemizde.Yolculuk sonundaki halimizi düsünemiyorum,tüm yolcular gergin,sinirli,ter icindeyiz.
  Böyle bir organizasyonu üstlenmis yillarin isim yapmis firmasina hiç yakistıramıyorum,ugradigim hayal kırıklıgı tarif
  edilemez.Bir daha İdobüsü kullanacagimi sanmiyorum , ne yazik ki korkarim bu olumsuz deneyimi dostlarimla da paylasacagim.
  Bilginize…..

 • İrfan

  06 Haziran 2012, 13:58

  Ödeme kısmındaki kredi kart bilgi hücreleri otomatik çift click lendiğinde yeniden geliyor. güvenlik numarası da buna dahil. Ödeme kısmının iyileştirilmesi gerekiyor. Lütfen Bu konuda bir çalışma başlatırsanız sevinirim.

Comments are now closed for this article.